warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne 08.08 – 10.08.2016

Warsztaty dla początkujących to nie tylko zaawansowany kurs obsługi aparatu, ale przede wszystkim nauka fotografowania której efektem jest świadome wykorzystanie możliwości sprzętu.

         Pierwszego dnia poznasz swój aparat, nauczysz się go obsługiwać wykonując kilkanaście praktycznych zadań, oraz  przekonasz się że aparat który posiadasz jest najlepszy bez względu na markę i ilość megapikseli.

         Drugiego dnia  każdy z uczestników zostanie wprowadzony w fundamentalne prawa jakimi się rządzi dobra fotografia, czyli czym jest kompozycja obrazu i światło. Będzie to dzień wypełniony wykonywaniem zdjęć i poznawaniem różnych gatunków fotografii, m.in. portret, krajobraz miejski, street photo, reportaż, ujęcie macro.

         Trzeciego dnia  zajmiemy się obróbką zdjęć w programie Lightroom czyli nauczysz się panować nad kolorem oraz czernią i bielą na swoich zdjęciach.  Na koniec dnia dokonam edycji najlepszych zdjęć każdego z uczestników oraz poddam je konstruktywnej krytyce, co jest istotne w celu dalszego doskonalenia Twoich umiejętności.

         Na zakończenie warsztatów dla początkujących  każdy otrzyma teczkę z materiałami zawierającymi wszystkie wiadomości jakie zostaną przekazane podczas zajęć, a ponadto listę wartych uwagi książek, filmów, nazwisk fotografów oraz linków prowadzących do jednych z najbardziej interesujących stron o fotografii. Przez okres miesiąca będę służył wsparciem na specjalnie w tym celu założonej tajnej grupie na portalu Facebook gdzie każdy z uczestników będzie mógł dzielić się swoimi zdjęciami oraz poruszać problemy związane z fotografią.

Termin i miejsce: Częstochowa 08.08-10.08.2016r. (od 15:00 do 19:00)

Ilość osób w grupie: 10

Koszt: 260zł

Rezerwacja i szczegółowy plan warsztatów: 

e-mail: [email protected] 

Tel: 794 350 012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *